Lista elevilor in anul scolar 2017-2018 - actualizata la data de 25/09/2017


LICEU - ZI
IX A X A XI A XI B XII A XII B

ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
IX A1P IX A2P IX BP X AP X BP X CP XI AP XI BP XI CP XI DP

LICEU - SERAL
IX S X AS X BS XI AS XI BS XI CS XI DS XII AS XII BS XII CS
XII DS XIII AS XIII BS XIII CS XIII DS

IX S
Diriginte : GERGELI ADRIANA GABRIELA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : RESURSE NATURALE SI PROTECTIA MEDIULUI
Specializare : INDUSTRIE ALIMENTARA

Numele si prenumele elevului
CIURDAŞ M ANDREI DUMITRU
CIURTE I LAVINIA IOANA
CÎMPAN R ALEXANDRU SAMUEL
DALE I LIVIA
DENES V VILHELM ADRIAN
DRAGOMIR V.V ANA EMILIA
GÂRDA G DANIELA CLAUDIA
HOTCA G ADRIANA IOANA
INDRECAN V DANIEL VASILE
JENEI A.P DANIEL CAROL
LUPŞE V CRISTIAN MIHĂIŢĂ
MIHNEA P VIOREL ŞTEFAN
MOLDOVAN V ILEANA
PETRUŢ G.V. VASILE FLORIN
POP V.V. ZENAIDA FLORICA
PĂŞCAN Ş ZAMFIRA MARIA
RUS G GAVRIL
RUS V IONEL MARIUS
TALPOŞ N NICOLAE FLORIN
UŢA M TEODOR MIHAI
VĂLEAN I COSMIN ALIN
ZOICAŞ I DIANA IOANA
ŢIPLEA G ILEANA

inapoi la lista claselor

X AS
Diriginte : MILE PAULA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC
Specializare : MECANICĂ

Numele si prenumele elevului
ANGI C ALINA FLORICA SILVIA
ARDELEAN V DANIEL VIOREL
ATYIM VASILE RADU
BUDA I CRISTIAN IOAN
BÎRSE I IOAN GHEORGHE
CHINDRIŞ G GAVRILĂ
CHIŞ C AVRAM GABRIEL
COZMA I IOAN COSMIN
DRĂDEAN DĂNUŢ GHEORGHE
FILIP I.Ş IOSIF TIBERIU
IOVU I LINDA RUXANDRA
KOVACS M CRISTIAN
KOVACS D DANIEL IOSIF
LAURAN V VLAD
MIHALI I MARIUS ILIE
MOLDOVAN T MELINDA ERIKA
MUREŞAN D ANA
MĂRGINAŞ G OLIMPIA RAMONA LIDIA
POP F.N IONUŢ ALEXANDRU
PUŢI I NELU IONUŢ
ROMAN V ILEANA
UNGUR V NELI ILEANA

inapoi la lista claselor

X BS
Diriginte : BOTIS RAMONA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC
Specializare : MECANICĂ

Numele si prenumele elevului
ARDELEAN V MIHAELA
ARMAŞ G VLAD GHEORGHE
BALOGH F SZILARD MIKLOS
BIZO C CONSTANTIN COSMIN
BOITOR V DANIELA CODRUŢA
CADAR P FLORENTINA
DAN V MIHAELA TEREZIA
GHEŢE D RAMONA CORINA
HORGOŞ V CLAUDIU GABRIEL
KEREZSI I.M MARIA DIANA
LUCACI I VICTOR
MARC P CRISTINA
MARIAN I IOAN VASILE
MATEŞAN V IOAN
MATEŞAN M RAMONA ELENA
MUNTEAN F.S CIPRIAN SORIN
MĂNĂILĂ D.V PETRICĂ PAUL
RADVAN G VIORICA ANA
ROZSNYAI I.C ISTVAN NORBERT
SINCULICI P DOREL PETRICĂ
SMICAL G RAMONA DIANA
TATAR V.V DANA RALUCA
VARI M DEMIAN

inapoi la lista claselor

XI AS
Diriginte : RAŢA NATALIA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC/MECANICĂ
Specializare : TEHNICIAN MECATRONIST

Numele si prenumele elevului
COZMA N NICOLETA
HERMAN G IONUŢ GRIGORE
HIRT T ROXANA BIANCA
LAURAN G FLORIN VASILE
MARCHIŞ V.E LIANA GEORGIANA
MAXIM F EMIL COSMIN
MORAR P ILIE MIHAI
POP A.P ADRIAN
RAŢ V CRINA SONIA
RIZA G DANIELA MARIANA
SABOU L BIANCA

inapoi la lista claselor

XI BS
Diriginte : DUMITRAŞCU DOINA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC/MECANICĂ
Specializare : TEHNICIAN MECATRONIST

Numele si prenumele elevului
BAIAS M.M ANCA
BALAZS C GRUIA CONSTANTIN
BALLA M ALEXANDRA ANCA
BLIDAR D.M GABRIELA DORINA
BOLBOROS G VASILICA
BORODI L AMALIA GHEORGHINA
CHIŞ I IONELA MARIA
CIOCIAN V CIPRIAN LUCIAN
COZMA I CAMELIA ELISABETA
COZMA I GAVRIL SAMUEL
COZMA I IOANA GABRIELA
DOBAI M MIHAI ROBERT
DRAGOŞ V ROXANA
HURDUCAS V.F ALIN FLORIN
IAGHER I.O IOAN CLAUDIU
IAGHER P MARIA VICTORIA
IGNAT F GABRIEL LIVIU
JURCA M REMUS MIHAI
KOVACS I ROBERT IOZSEF
POP C.V FLORICA MĂRIOARA
POP I GABRIELA IOANA
ROMAN I IOAN
SABOU P.E ANAMARIA
TALPOS G ANUŢA
TARŢIA V BUJOR IONEL
TĂMĂŞAN E RENATA ELVIRA
ŢIPLEA M VASELENA

inapoi la lista claselor

XI CS
Diriginte :

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : SERVICII/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE/ALIMENTAŢIE
Specializare : TEHNICIAN IN GASTRONOMIE

Numele si prenumele elevului
ANDOR P LĂCRĂMIOARA
BICĂZAN IONUŢ EMILIAN
CEPOI L FLORICA
DEMARCSEK M ANA
FILIP I VASILICA
LENDECZKI A EBIKO ERIKA
LĂCĂTUŞ F VLĂDUŢ DĂNUŢ
MIHALIZCKY I ALINA NICOLETA
NEMEŞ V IOAN
PETRUŞKA L.T RITA
POP V BIANCA ANDREEA
POP I MARIANA ILEANA
PĂPARĂ I IOANA MĂDĂLINA
TORNAI I DANIEL
TORNOI I IOSIF
VARGA E ADRIAN

inapoi la lista claselor

XI DS
Diriginte :

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC/MECANICĂ
Specializare : TEHNICIAN MECANIC PENTRU INTRETINERE SI REPARATII

Numele si prenumele elevului
ANDREICA I.I IOSIF IULIU
BREAZDĂU V CRISTIAN IONUŢ
BREBAN G IOAN SIMION
BUD F.I ALEXANDRU IULIU
CIULEAN M.C MIHAI MIREL
HORGE I BOGDAN GABRIEL
HRIOR IONEL
IRICIUC V.V. MARIUS VASILE
MUREŞAN V VLAD RADU
RUS T MIREL IOAN
SOCOTINSCHI D MARCEL DUMITRU

inapoi la lista claselor

XII CS
Diriginte : GHIRAS DĂNUŢ CORNELICA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : SERVICII/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE/ALIMENTAŢIE
Specializare : TEHNICIAN IN GASTRONOMIE

Numele si prenumele elevului
ABRUDAN F.M FLORIN
ACHIM I ADRIAN IOAN
BODEA I IULIA IZABELLA
BÎRSE L REBECA ALEXANDRA
COVACI A LOREDANA MARIA
CUNECICI P PETRE RADU
CĂLIN V GEORGE ŞERBAN
FLORIAN I LOREDANA CLAUDIA
GAJER M EMESE
GROŞAN P CLAUDIA
LADANYI V INGRID NOEMI
LEŞ I IOIEL GHEORGHE
LUCA G DANIELA REBECA
MIRIŞAN D LOREDANA FLORICA
MOCIRAN A ANAMARIA
MORAR S ALEXANDRA MARIA
NEMETH A ENIKO CRISTINA
POP T RALUCA LOREDANA
ROATIŞ T LAURA DANIELA
ULICIU A.V. AMALIA
VINŢE S SIMONA REGHINA
ŞIMON D.G PAULA DENISA
ŢUNAŞ L LĂCRĂMIOARA TANIA

inapoi la lista claselor

XII DS
Diriginte : MICLAUS DORINA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC/MECANICĂ
Specializare : TEHNICIAN MECATRONIST

Numele si prenumele elevului
ARDELEAN L.D ROLAND LIVIU
BOTA I.V FLAVIU ŞTEFAN
BOTIŞ G IOAN
BOTOCA C DENIS PETRIŞOR
DRAGOMIR Z IMOLA
DUMITRU G GEORGE FLORIN
GROZA D.A ALEXANDRU IOAN
GROZA D.A ALINA MĂDĂLINA
IŞTOAN I CORNEL
KOVACS A NICOLAE
LUCA G.R ANDREI
PAŞCA DP MARCEL VASILE
PETI V BOGDAN CĂTĂLIN
RESZLER V DANIELA MIHAELA
REZMUVEŞ M LIVIAN
SOPONAR I CIPRIAN ALEXANDRU
SZABO F ROBERT KAROL
SZALAY F.I FRANCISC GABRIEL
TALPOŞ V VASILE
THIRA M IOAN MARCEL
VARGA C MARIA LUDOVICA

inapoi la lista claselor

XIII CS
Diriginte : DALE CAMELIA VOICHIŢA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC/MECANICĂ
Specializare : TEHNICIAN MECATRONIST

Numele si prenumele elevului
BARBOS S ALEXANDRU IOAN
ILUŢ I FLORIN VASILE
RAKOCZI Ş IOSIF ŞTEFAN
TARŢA I.P LAURENŢIU RĂZVAN

inapoi la lista claselor

XIII DS
Diriginte : CARHATIU ANAMARIA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : SERVICII/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE/ALIMENTAŢIE
Specializare : TEHNICIAN IN GASTRONOMIE

Numele si prenumele elevului
MIC V MARCEL DUMITRU
MUREŞAN A AURELIA
SĂLĂJAN M.C ROXANA
ŞERBAN P CRISTINEL

inapoi la lista claselor

IX A
Diriginte : BOJE LIDIA

Nivel de invatamant : LICEU - ZI
Profil : SERVICII
Specializare : TURISM ŞI ALIMENTAŢIE

Numele si prenumele elevului
BALAGH Z.A BEATRIX HELENA
BAN G.F ANDREEA GEORGIANA MARIA
CIUCUR F MARCELA DORINA
CIUCUR A ROXANA VANDANA
DAVID A ALINA
IOVU A RAUL ADRIAN
KANTOR D.S MOISE
LOBONŢ N ARIANA NICOLETA
PECURA Ş VASILE
RUSZKAL P.Ş LUCAS EDVIN
SARGA Z.A ROBERT MARK
SAV I.P ANDREEA ILEANA
SIMA A.C RAUL ŞTEFAN
VARGA A.T CRISTIAN SORIN
VARGA D DORINA MĂDĂLINA
VARGA A KINGA TUNDE
VARGA G ROMINA SIMINA
VICSAI L MELISZA EVELIN

inapoi la lista claselor

X A
Diriginte : BOBINCA FELICIA

Nivel de invatamant : LICEU - ZI
Profil : SERVICII
Specializare : TURISM SI ALIMENTATIE/ALIMENTATIE

Numele si prenumele elevului
BUMBAR I DIANA
CUPŞA M ANDREEA MIRELA
CZOMPA L NOEMI INGRID
DĂRĂBAN M ANA DENISA
GHERGHEL V.C DANA
IFREM S.M ALEX DENIS
KOTECZ C.A ROBERT RAUL ANDREI
MARCHIŞ V MONICA ANDREEA
ONCEA I GHEORGHE
TĂTAR G.F ANDREEA MĂDĂLINA
VARGA M.G GRAŢIAN MIHAI ALEX
VELE P.G SEBASTIAN FLORIN

inapoi la lista claselor

IX A1P
Diriginte : BODNAR DANIELA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : SERVICII/TURISM SI ALIMENTATIE
Specializare : OSPATAR(CHELNER)VANZATOR IN UNITATI DE ALIMENTATIE

Numele si prenumele elevului
ALDEA I.D RAHELA AURORA
BOLDIŞ A ESTERA
CIOGMĂRIAN C RĂZVAN DENIS
CIUCUR M.M MIHĂIŢĂ DINU
CSUKUR A ANDREI ADRIAN
CĂLĂUZ T GABRIELA ŞTEFANIA MARIA
HORVAT M.C MOISE DANIEL
LINGURAR V CARMEN LOREDANA
NICOARĂ F DENIS FLORIN
NICOARĂ F IOANA LUCIANA
OTOROSCHI M.V CRISTIAN VASILE
PUSPOKI S.P LARISA MĂDĂLINA
REZMUVEŞ D DAVID
SABOU V.D ANDREEA CRISTINA
TILIBAN N CĂTĂLIN NICUŞOR
ŞERBAN D.F DAVID ANDREI

inapoi la lista claselor

IX A2P
Diriginte : BODNAR DANIELA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : SERVICII/ESTETICA ŞI IGIENA CORPULUI OMENESC
Specializare : FRIZER COAFOR MANICHIURIST PEDICHIURIST

Numele si prenumele elevului
ARDUSATAN A.Ş MIRUNA LAURA
BRAN A.R CRISTINA ANDREEA SORINA
CERNEŞTEAN V ILEANA
CIUCUR S RAHELA PAULA
GAL L DENISA BIANCA
KANTOR D.S LIDIA
MARE V.E ANDREEA
NEMŢANU I RAHELA MARIANA
STEJERAN P CRISTINA DIANA
SZASZ E IOANA MIHAELA
TALPOŞ G NORIS IOV
TUDOVAN F CARMEN ALINA
VARGA O.D DENISA CRISTINA
VARGA C ESMERALDA ROSALINDA
VARGA F NICOLAE VICTOR

inapoi la lista claselor

IX BP
Diriginte : CARDOŞ MARIA DANIELA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : MECANICA/LACATUSERIE MECANICA STRUCTURI
Specializare : TINICHIGIU VOPSITOR AUTO

Numele si prenumele elevului
BOLDIŞ A BENIAMIN
CIUCUR D LAURENŢIU DAFIN
CIUCUR A.S VIJAI SEVER
JURCUŢ F.D DARIUS RĂZVAN
KANTOR R ADI CIREŞEL
KANTOR G ADRIAN NATANAEL
KANTOR D DANIEL
MARTOCSAN D CAMELIA
NEMŢEANU C ISAC
OPREA Z DORICA TABITA
REZMIVEŞ A CORNEL
REZMIVEŞ A FLORENTINA CLAUDIA
VARGA A GIANINA ANDRADA
ZAHARIA M ANTONIA NARCISA
ZIDARU I.N DENIS ADRIAN

inapoi la lista claselor

X AP
Diriginte : SECIU MIHAELA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : SERVICII/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE/ALIMENTAŢIE
Specializare : OSPATAR(CHELNER)VANZATOR IN UNITATI DE ALIMENTATIE

Numele si prenumele elevului
ARDELEAN I ALEXANDRU VALENTIN
ARDELEAN I MARIUS MIHAI
BODEA S ADINA NAUDIA
COLĂ C CECILIA ANIŞOARA
DAVID E.S EDUARD SEBASTIAN
DONCIU I ALEXANDRU DAVID
FLORIAN Ş MARINELA
GAŞPAR O.A SORANA ALEXANDRA
KANTOR A ELISEI
KRIS D DENISA MIHAELA
MAIOR K ANDREEA MARIA
OANA I MĂDĂLINA VICTORIA
PAVEL M IOANA MANUELA
POP C.V MĂDĂLINA DENISA
PRISĂCARU O.M CRISTIAN OVIDIU
RAŢIU A ALEXANDRU
TODEA V.L RALUCA MIHAELA
TURLAŞ S VASILE

inapoi la lista claselor

X BP
Diriginte : MOHOLEA MARIA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : SERVICII/ESTETICA ŞI IGIENA CORPULUI OMENESC
Specializare : FRIZER COAFOR MANICHIURIST PEDICHIURIST

Numele si prenumele elevului
BALOG E VIOREL
BRUDI V ANAMARIA
COSMA A.D ALEXANDRA MARIANA
CROITARI L ISAC
IRIMUŞ A.A ANAMARIA JASMINA
LĂCĂTUŞ I VIOREL ANDREI
NEMTANU I ANDREEA IONELA
NEMŢANU I SANDA FLAVIA
REZMIVEŞ G.V REBECA ROSALINDA
SABĂU POPAN C FLORINA DIANA
SILAGHI G REBECA
VANEA I MIRUNA FLORICA
VARGA G ALEXANDRU
VARGA M MARIN VIOREL

inapoi la lista claselor

X CP
Diriginte : GRIGOR ALINA MARIA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : MECANIC/PRELUCRĂRI LA RECE
Specializare : OPERATOR LA MAŞINI CU COMANDĂ NUMERICĂ

Numele si prenumele elevului
CIOGMARIAN D ANDREI
DRAGOMIR A DANIEL FLORIN
JIGA G BENIAMIN
LUCIAN C.S PAUL FLORIN
MARTOCIAN Z CIPRIAN CASINEL
MOLDOVAN A DĂNUŢ
NEAMŢ G LIVIU DANIEL
OPRI S FANI PAUL
REZMIVEŞ C CORNELIU
REZMUVES T PAUL
SABOU G.V SERGIU VASILE
TALPOŞ N.F NICOLAE DANIEL

inapoi la lista claselor

XI AP
Diriginte : ROGOJAN ZORICA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : SERVICII/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE/ALIMENTAŢIE
Specializare : OSPATAR(CHELNER)VANZATOR IN UNITATI DE ALIMENTATIE

Numele si prenumele elevului
GYAPJAS A ELEK REMUS
KANTOR D.S ELISEI SERGIU
KANTOR D.S ONISIM
REZMIVEŞ A ONISIM ADAM ARON

inapoi la lista claselor

XI BP
Diriginte : ZORICA ROGOJAN

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : INDUSTRIE ALIMENTARA
Specializare : BRUTAR-PATISER-PREPARATOR PRODUSE FAINOASE

Numele si prenumele elevului
BOLDIŞ A JANI MARIAN
CARDOŞ M ELISEI
COCIARJUC M CONSTANTIN ARON
GALL E ADRIAN

inapoi la lista claselor

XI CP
Diriginte : CULIC LILIANA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : MECANIC/PRELUCRĂRI LA RECE
Specializare : OPERATOR LA MAŞINI CU COMANDĂ NUMERICĂ

Numele si prenumele elevului
ARDELEAN A.G VLĂDUŢ ARUN
BUDA V IOAN ANDREI
CUPCEA C DARIUS
GRANŢI D VASILE ANDREI
KANTOR D.S IONATAN
KISS Ş.T ADRIAN
MIHALCA M.G. DUMITRU NICOLAE
MĂRIEŞ F.V BOGDAN PAUL
NAGHI I PAUL RĂZVAN
NAGY G.A GHEORGHE ALEXANDRU
REZMUVES M MATEI RAUL
RUS I DANIEL FLORIN ILIE
TRIF C.G. NICOLAE MARIAN
VINT V ADRIAN

inapoi la lista claselor

XI DP
Diriginte : JURJE MIHAELA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC
Specializare : FRIZER COAFOR MANICHIURIST PEDICHIURIST

Numele si prenumele elevului
HORJA D.P DANIEL
KANTOR R DIANA IULIANA
LACATOŞ - BOGDAN FLORIN

inapoi la lista claselor

XI A
Diriginte : HAULER CORALIA

Nivel de invatamant : LICEU - ZI
Profil : SERVICII/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE/ALIMENTAŢIE
Specializare : ORGANIZATOR BANQUETING

Numele si prenumele elevului
BALAJ M.L ALEXANDRU IONUŢ
BOTIŞ N SORIN PASC
BUD I.G DENISA LĂCRĂMIOARA
GAL L VASILE DENIS
GOMBOŞ I DAVID IOSIF
HORVATH A MARIANA MIRELA
HUSZARCSUK V VASILE FLORIN
PALENCSAR C.I CRISTIAN MARIUS
PETRAN V.S SANDA ANDREEA
ROMAN V FLAVIA ANDREEA
RUS S MARIANA
STULIANEC V MARINELA MIHAELA
TECHEREŞ I RAMONA MARIA
TURDA I.D BOGDAN OVIDIU

inapoi la lista claselor

XII A
Diriginte : BĂBAN IULIANA

Nivel de invatamant : LICEU - ZI
Profil : SERVICII/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE/ALIMENTAŢIE
Specializare : ORGANIZATOR BANQUETING

Numele si prenumele elevului
BALAGH Z.A ALBERT ZOLTAN
BODEA C.P BIANCA GEORGIANA
CÎMPAN P.I IONEL FLORE
CÎŞLARU C.Ş ADRIAN EMIL
FILIP I NICOLAE ACAŢIU
FĂLCUŞAN L.S.M EMANUEL SERGIU RAREŞ
FĂT C.C PAUL MARIAN
IUGA I CRISTINA ILEANA
LĂCĂTUŞ F CĂTĂLIN IONUŢ
ONCEA I MARIA
OVARI A.T KRISZTIAN ANDREI
POP A ANDREEA DACIANA
PRICOP M.P MARINA PAULA
ROSUŞ V MIHAI
VASS A.O ADRIAN OTTY

inapoi la lista claselor

XII B
Diriginte : BUD IOANA

Nivel de invatamant : LICEU - ZI
Profil : SERVICII/ESTETICA ŞI IGIENA CORPULUI OMENESC
Specializare : COAFOR STILIST

Numele si prenumele elevului
BILAŞCO I IOANA VIORICA
BRAN P.I LOREDANA DENISA
CICEU I ANCUŢA
DOBRICAN G GEORGIANA ELENA
DOMNIŢA V.C IULIA PAULA
LAZĂR D.P LARISA IOANA
MARC V DENISA MALVINA
OROS F.C ANAMARIA LORENA
SĂLNICEAN A.M ANDREEA MIHAELA
TIBIL I IOANA COSMINA

inapoi la lista claselor

XI AS
Diriginte : RAŢA NATALIA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC/MECANICĂ
Specializare : TEHNICIAN MECATRONIST

Numele si prenumele elevului
ANTAL M DANIEL
ARDELEAN J MARIANA DENISIA
BREBAN G.M ANTONELA ROXANA
BUDA I VICTORIA
CHEŢE I.S IOANA DENISA
CIOLTEA I CORNELIA
CRAINIC I ANCA CORNELIA
CRIŞAN G BOGDAN CRISTIAN
DANCI G ALEXANDRU DANIEL
DANCI V ANIŞOARA VALERIA
DEMIAN I SIMONA GABRIELA
DICO A ANDREEA FLORINA
FARKAŞ G CSABA NORBERT
HOTEA I IOSIF NELU
MURG G CRISTINA
MĂGUREAN G MACARIE
PINTE A LUCREŢIA MARIANA
POP D ANDREI
POP M.D SORIN SERGIU
POP (CRISTE) M.D MARIAN VASILE
ROGOJAN D ANCUŢA MIUŢA
TOPAC P GHEORGHE NICOLAE
UNGUR V MARIA
VAS A NORBERT ARPAD
ZAHARIA L CRISTINA IULIANA

inapoi la lista claselor

XI BS
Diriginte : DUMITRAŞCU DOINA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC/MECANICĂ
Specializare : TEHNICIAN MECATRONIST

Numele si prenumele elevului
BOR V VIRGIL COSMIN
DĂNUŢ I ROXANA
FLORIAN V IOAN DINU
LUPAN M PAUL VLĂDUŢ
OŞAN C CORNEL DUMITRU
RUS M MĂRIOARA DANIELA

inapoi la lista claselor

XII AS
Diriginte : BERINDE LIA GEORGETA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC/MECANICĂ
Specializare : TEHNICIAN MECATRONIST

Numele si prenumele elevului
BAZGĂU A ANA
BOTIŞ D ANUŢA ILEANA
CHIFA D NICOLAE
CIOCAŞ G ŞTEFAN LIVIU
CIOCIAN A LILIANA
DANCIU G MONICA
FABIAN A ROBERT CSABA
ILIEŞ F CAMELIA FLORINA
KANTOR A ALEXANDRA GEORGETA
NICOARĂ I DANIELA LAURENŢIA
PODE G NICOLETA GABRIELA
POP G CRINA MIOARA
ROGOJAN UNGUR D.M ANAMARIA IULIANA
ROTAR T CRINA MARICICA
SĂSĂRAN G COSMIN VASILE
TALOŞ A CRISTIAN AVRAM IOAN
TENTIŞ G DORINA MIHAELA
TIMIŞ I BIANCA
UNGUR F FLORINA IULIANA
UNGUR L OVIDIU FLORIN

inapoi la lista claselor

XII BS
Diriginte : MAGDAU ANDREEA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC/MECANICĂ
Specializare : TEHNICIAN MECATRONIST

Numele si prenumele elevului
BALAJ I DELIA FLORINA
BOTHA I CRINA
BOTIZ N ANA-MARI
BUDE J GIULIA RODICA
DONCA I.I AUGUSTIN CONSTANTIN
DUTCIUC P MARIA
GÂRDA G CRISTIAN
HOTEA G CĂLIN GEORGE
IVAN A CLAUDIA ADRIANA
KUHAJDA I ANAMARIA
MALOŞ M.G PAUL
PLEŞ Ş ŞTEFAN
TĂMÎIAN D CODRUŢA VALERICA
ŞUŞCA V IOAN

inapoi la lista claselor

XIII AS
Diriginte : FRÂNC SORIN MIHAI

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC/MECANICĂ
Specializare : TEHNICIAN MECATRONIST

Numele si prenumele elevului
BEGE F MARIA
BORODI V GRIGORE
BUDA D ANA
BUDA A IOAN
CERNEŞTEAN M GAVRIL
COLŢA T DANIEL IOAN
CORMOŞ V LAURA SIMONA
CRAINIC V MARIAN IONEL
CUSCO V NADIA MARIA
DEAC Ş KATICA
DEAC M VASILE NICOLAE
FETICO M VASILE MIHAI
GHEŢE V MARIA FELICIA
GOJA V VASILE COSTEL
HEKMAN A RAIMOND EDGARD
LUCIAN V OVIDIU MARCEL
MATEŞAN Ş VASILE
MICLE S EMANUEL VASILE
MIKLOS A EDIT
MOCIAG I PETRIŞOR
MOLDOVAN Ş ILEANA
MĂGUREAN V IONUŢ VASILE
PODINĂ Ş GABRIELA MIHAELA
POP I ALINA CODRUŢA
POP V LIVIU VASILE ONUŢ
POP G PETRICĂ ACHIM
SCRIBA S NICOLETA ANCA
TOROK G ANDREEA MARIA
VASCUL A DANIEL
ZAH L MIHAI OVIDIU
ZSIGO P PETER

inapoi la lista claselor

XIII BS
Diriginte : BARBUR MARIA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC/MECANICĂ
Specializare : TEHNICIAN MECATRONIST

Numele si prenumele elevului
AGOSTON M ANDREI MARIUS
AGOŞTON M ARTUR VASILE
AGOŞTON M DANIEL MARCEL
BATIN V ALEXANDRU VASILE
CATLER V CLAUDIA VASILICA
CHIŞ C VALENTIN IONUŢ
CONSTANTINESCU D.A JULIEN DARIUS
CRĂCIUN M CĂLIN CONSTANTIN
CÎNŢA V RADU VASILE
DROZMAN A IOAN VASILE
DUMITRAŞ G CRISTIAN FLORIN
DUNCA V FLORICA
FLORIAN V NELICA MARIANA
GEREBEN E BEATRICE
HOLLO G LOREDANA OLIMPIA
IVAN A CARMEN AUGUSTINA
IVAN (C.ANDREICA) V SIMONA
LEMNEAN G IOANA ANDREA
MEDAN A CAMELIA ANDREEA
POP G FLORIN COSTEL
POP G IOAN
POPAN C FLORIN CĂLIN
PUŞCAŞ G.P DANIEL
PĂCURAR G ARTHUR NICOLAE
TIRA G.G GABRIELA MARIA
TIVADAR G DOINA
UŢĂ V CODRUŢ VASILE GIGEL
VARGA I TABITA

inapoi la lista claselor

XIII CS
Diriginte : DALE CAMELIA VOICHIŢA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : TEHNIC/MECANICĂ
Specializare : TEHNICIAN MECATRONIST

Numele si prenumele elevului
ANGHEL G BENIAMIN
BENCSIK I.F LUCIAN NICOLAE
CERNEŞTEAN V FLORIN
CHINCEA A.I ANAMARIA
CHIŞIU V.D VASILE
CIOLACU N TIBERIU NICOLAE
DANCI P MARIA
DANCI (IUSCO) V GAVRILĂ
DELESCU C LAVINIA CONSTANŢA
GLODIAN V ALINA FLORENTINA
LACATÎŞ G ALEXANDRU DANIEL
LAZAR C.M DORU FLORIN
PETRAŞ V MELINDA MONICA
POCOL ILIEŞ I FLAVIU
REZMIVES D ANDREI
REZMUVEŞ R ABEL SURAJ
RUS A RAMONA AUGUSTA
SOMEŞAN E SANDA
UŢĂ V CAMELIA CRISTINA
VANCEA G IOANA REGHINA
VERDES V.C IONUŢ ALEXANDRU

inapoi la lista claselor

XIII DS
Diriginte : CARHATIU ANAMARIA

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : SERVICII/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE/ALIMENTAŢIE
Specializare : TEHNICIAN IN GASTRONOMIE

Numele si prenumele elevului
ANDOR V MARIA MARCELA
BOLOŞ M EMILIA GAFIA
BUDAI I.F ROLAND DANIEL
DANO I IULIU
GHIRAN G GHEORGHINA AMALIA
GLODIAN E.S RĂZVAN ŞTEFAN
IUGA T RAMONA
IUHASZ I.A ILDIKO LIVIA
MARCHIŞ P IOAN
MORE D ILONA
PANTE S IRINA ERIKA
PETRIC V ANDREA ANIŞOARA
POP G GIORGIANA RALUCA
PUŞCAŞ M.V ELIZA ADRIANA
SABOU V ALINA RAMONA
VOICU N ADINA MIRELA
VOICU T MARIUS IOAN
ŞIMON L GABRIELA MARIA
ŞOVRE A IONELA ELENA

inapoi la lista claselor

XI CS
Diriginte :

Nivel de invatamant : LICEU - SERAL
Profil : SERVICII/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE/ALIMENTAŢIE
Specializare : TEHNICIAN IN GASTRONOMIE

Numele si prenumele elevului
BRÂNZEI I.R CRISTINA BOGDANA
MAXIM N.G CARMEN AMALIA
POP A ALEXANDRA AURELIA
SOCOTINSCHI M.D MĂDĂLINA
SULIOK M.I SORANA MIHAELA FLORICA
TALOŞ M ANCUŢA
TALOŞ I RODICA

inapoi la lista claselor

X A
Diriginte : BOBINCA FELICIA

Nivel de invatamant : LICEU - ZI
Profil : SERVICII
Specializare : TURISM SI ALIMENTATIE/ALIMENTATIE

Numele si prenumele elevului
VARGA G GEZA TOBIAS

inapoi la lista claselor

XI A
Diriginte : HAULER CORALIA

Nivel de invatamant : LICEU - ZI
Profil : SERVICII/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE/ALIMENTAŢIE
Specializare : ORGANIZATOR BANQUETING

Numele si prenumele elevului
BIZO G ANAMARIA
PREDA I LAURA

inapoi la lista claselor

XI B
Diriginte : TOMA VASILICA RAMONA

Nivel de invatamant : LICEU - ZI
Profil : TEHNIC
Specializare : TEHNICIAN MECANIC PENTRU INTRETINERE SI REPARATII

Numele si prenumele elevului
BERCHI G GHEORGHE IONUŢ
BOLDIJAR Z.A RAUL ZAMFIR
COŢ D.S PAUL EMANUEL
CUPŞA D.S ROBERTO IOAN
DALE D.G CIPRIAN ADRIAN
FARKAS A.V ANDRAS ROBERT
GHIULAI S ANDREI ALEX
IENCIU F FLORIN IONUŢ
KANTOR A MARIUS
LĂCĂTUŞ A SĂNDEL
MARKOCSANY I LĂCRIMIOARA FLORENTINA
MARTOCEAN F.A AUGUSTIN
PINTEA V LAURENŢIU VASILE
POP I CAMELIA MARIA
RAD I.F SERGIU GUSTI IONUŢ
RUS V.I VASILE AUGUSTIN
SZEKELY T.V KEVIN
TIBIL C.S CRISTIAN SANDU
VARGA V SANCAR

inapoi la lista claselor

IX A2P
Diriginte : BODNAR DANIELA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : SERVICII/ESTETICA ŞI IGIENA CORPULUI OMENESC
Specializare : FRIZER COAFOR MANICHIURIST PEDICHIURIST

Numele si prenumele elevului
REZMUVEŞ S SEBASTIAN RĂZVAN

inapoi la lista claselor

X AP
Diriginte : SECIU MIHAELA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : SERVICII/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE/ALIMENTAŢIE
Specializare : OSPATAR(CHELNER)VANZATOR IN UNITATI DE ALIMENTATIE

Numele si prenumele elevului
PETRUŢ T RĂZVAN BOGDAN

inapoi la lista claselor

X BP
Diriginte : MOHOLEA MARIA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : SERVICII/ESTETICA ŞI IGIENA CORPULUI OMENESC
Specializare : FRIZER COAFOR MANICHIURIST PEDICHIURIST

Numele si prenumele elevului
POP R ANAMARIA
REZMUVES M CĂLIN SAMUEL
SAS V.P COSMINA ANDREEA
VARGA A AVRAM MARIUS

inapoi la lista claselor

X CP
Diriginte : GRIGOR ALINA MARIA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : MECANIC/PRELUCRĂRI LA RECE
Specializare : OPERATOR LA MAŞINI CU COMANDĂ NUMERICĂ

Numele si prenumele elevului
BUD (PINTEA) I MARIA ANDRADA
CARDOŞ A.Ş MARIA
CARDOŞ A.Ş MARTA

inapoi la lista claselor

XI AP
Diriginte : ROGOJAN ZORICA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : SERVICII/TURISM ŞI ALIMENTAŢIE/ALIMENTAŢIE
Specializare : OSPATAR(CHELNER)VANZATOR IN UNITATI DE ALIMENTATIE

Numele si prenumele elevului
FUZI A.A DANIELA ANDREEA
GHIŞA G.A DANIELA ALEXANDRA
KEREKES G ANDREA GEORGIANA
LINGURAR M ANDREI MATEI
MARCHIŞ C.B IOANA GEORGIANA
MOLDOVAN T TEODORA
PENZES Ş.I RICHARD ŞTEFAN
PERŢA N ANDREEA
POPAN G.F DANIEL IONUŢ
STANCIU L.A GIULIA DIANA

inapoi la lista claselor

XI BP
Diriginte : ZORICA ROGOJAN

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : INDUSTRIE ALIMENTARA
Specializare : BRUTAR-PATISER-PREPARATOR PRODUSE FAINOASE

Numele si prenumele elevului
BOLCHIŞ A.M MIHAI PAUL
CARDOŞ G MIHAI
COVACI I ABEL IOSIF
COVACI F DENISA LARISA
HORVAT M.C MIHAI ISAC
REZMIVEŞ G EMANUEL SAMUEL
SZASZ I.V CLAUDIU SORIN
VARGA M.L LETIŢIA

inapoi la lista claselor

XI DP
Diriginte : JURJE MIHAELA

Nivel de invatamant : ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL 3 ANI-ZI
Profil : ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC
Specializare : FRIZER COAFOR MANICHIURIST PEDICHIURIST

Numele si prenumele elevului
ARDEU I.G DENISA IOANA
COLAR G PAULA GEORGIANA MARIA
CUTH Ş MIHAELA
HERMAN G ROXANA
HORVATH A LAVINIA LOREDANA
MOISA V.V BIANCA LIGIA
POP S IOANA
REZMIVEŞ C DAMARIS
REZMIVEŞ C SEMIDA
SZTRAKA A.I NICOLE EMANUELA


inapoi la lista claselor