Personalul unitatii (didactic, auxiliar, nedidactic) - lista actualizata la data de 1/10/2017

Personal didactic de predare si de instruire practica

Personal didactic auxiliar

Personal nedidactic

Personal didactic de predare si de instruire practica


Nr.crt Nume si prenume Functia
1 TODORUT N VICTOR director tehnologii mecanica
2 ORHA A IOAN director adjunct tehnologii mecanica
3 GERGELI A ADRIANA GABRIELA profesor limba romana
4 MOHOLEA C MARIA profesor limba romana
5 MARIES I ADORA DANIELA profesor limba romana
6 BUD G IOANA profesor limba franceza
7 CARHATIU V ANAMARIA profesor limba franceza
8 PERNES V VOICHITA IULIANA profesor limba engleza
9 BOJE C LIDIA MONICA profesor limba engleza
10 SUCIU V ALEXANDRA AUGUSTA profesor limba engleza
11 DALE I CAMELIA VOICHITA profesor matematica
12 SECIU M MIHAELA profesor matematica
13 BERINDE G GEORGETA LIA profesor matematica
14 BOBINCA F FELICIA NICOLETA profesor informatica
15 DUMITRASCU G DOINA profesor fizica
16 GRIGOR T ALINA MARIA profesor fizica
17 CARDOS I MARIA DANIELA profesor istorie
18 POP G DANIELA FLORICA profesor chimia
19 BOTIS S RAMONA LOREDANA profesor biologia
20 FRANC A SORIN MIHAI profesor socio-umane
21 MILE M PAULA profesor socio-umane
22 BABAN G IULIANA GEORGETA profesor geografie
23 DOBRA I ADRIAN ILIE MIREL profesor geografie
24 BUDA G GABRIELA profesor debutant socio-umane
25 MATIAS I PAUL ADRIAN profesor educatie fizica
26 ROSCA G GEORGETA profesor educatia religioasa
27 BARBUR P MARIA profesor tehnologii mecanica
28 CULIC I LILIANA profesor instruire practica mecanica
29 RATA L LIVIA NATALIA profesor tehnologii mecanica
30 HAULER V CORALIA CAMELIA profesor ind. alimentara
31 MICLAUS V DORINA CARMEN profesor prelucrare lemn
32 GHIRAS DANUT C CORNELICA profesor alimentatie publica
33 ROGOJAN D ZORICA profesor alimentatie publica
34 RATIU I OANA MARIA profesor turism si alimentatie
35 VASUT C IOANA CODRUTA profesor instruire practica estetica
36 CSERNAK G CRISTINA profesor Estetica si igiena corpului omenesc
37 MAGDAU G ANDREEA CRISTINA profesor tehnologii ind.alimentara
38 JURJE A MIHAELA GABRIELA profesor instruire practica estetica
39 TOMA D VASILICA RAMONA profesor instruire practica mecanica
40 BODNAR A DANIELA ANTONELA profesor instr. pr. ind. alimentara
41 BUT A ADRIANA MARILENA profesor instr. pr. alim. publica
42 SABOU G GHEORGHE maistru instructor instr. pr. alim. publica
43 DUMITREAN C VASILE maistru instructor instruire practica mecanica
44 EKKERT I FRANCISC maistru instructor instruire practica mecanica
45 GATA G AUREL maistru instructor instruire practica electro
sus

Personal didactic auxiliar


Nr.crt Nume si prenume Functia
1 CHIS A EUGENIA bibliotecar I
2 BUFTEA D ANUTA secretar sef
3 SZALONTAI I NADIA ADRIANA administrator financiar
4 PERIDE C MIHAITA LIVIU pedagog IA
5 PERIDE I MARIA ANGELA supraveghetor noapte
6 MOLDOVAN N RODICA secretar I
7 LENGHEL N CALIN MARIUS PETRICA informatician I-S
8 POENARU V SAVA administrator financiar I
9 HOZAN CLAUDIU administrator patrimoniu
10 CIOLPAN G MIHAI administrator patrimoniu
11 SUMALAN T IOAN administrator patrimoniu I SSD
12 MOROTI T CATERINA ADRIANA laborant I A
sus

Personal nedidactic


Nr.crt Nume si prenume Functia
1 CRACIUN V MARIOARA magaziner I
2 MATESAN T OLIMPIU CRISTIAN portar I
3 HOSU T PARASCA ingrijitor I
4 MOROZ I MARICICA IOANA ingrijitor I
5 STETCO N LIVIA ingrijitor I
6 SALAJAN I ANGELICA DANA ingrijitor I
7 PINTE S CARMEN RODICA ingrijitor I
8 GRIGUTA M MARIA-CRISTINA ingrijitor I
9 NASTASIE S VOICHITA LUCIA ingrijitor I
10 DANCIU G VETURIA ingrijitor II
11 NICOLAE G GHEORGHE portar II
12 GHISA CRINA MARIA ingrijitor II
13 STETCO EUGEN VALENTIN paznic I
14 ONT I VASILE muncitor I (tamplar)
15 ZOICAS A ZANFIR muncitor III (instalator)
16 MOLDOVAN T DOREL muncitor I (strungar)
17 SZABO V VASILE muncitor I-lacatus mec.pt.int.si rep.
18 POPDAN I VASILE muncitor I (cantina)
19 SIMON T VIORICA muncitor III (bucatar)
20 BURNAR A ILDIKO muncitor V (bucatar)
sus